Вогонь   скорботи  в  серці  навіки

     У 2022–2023 рр. українці вшановують 90-ті роковини Голодомору-геноциду 1932–1933 років. Внаслідок Голодомору і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 рр. Україна втратила мільйони людських життів.

     День вшанування пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні та у світі в четверту суботу листопада. Цього року він припадає на 26 листопада.

     На жаль цьогоріч українці згадують цю скорботну дату в реаліях війни росії проти України, коли нам знову доводиться боротися за виживання української нації. Ворог знову використовує проти нашого народу геноцидні практики, як і 90 років тому росіяни прагнуть знищити саму українську ідентичність і націю, не допустити зміцнення української державності.

     Проте ми добре пам’ятаємо уроки минулого, національна пам’ять надає нам сил для подальшої боротьби та протистояння путінському геноциду. Тому , викладачами циклової комісії  гуманітарних  дисциплін Кіцманського фахового коледжу ,було проведено ряд заходів, присвячених  даній    події, а саме:

  • Відеолекторій   для здобувачів освіти  група М-41 «Сиве благання Вкраїни-Вітчизни:
    – Синку, як виживеш, все розкажи
    » .(Голодомор 1932-1933 рр в Україні  – ГЕНОЦИД українського народу.) – підготувала  викладачка   Карасьова   Мар’яна   Василівна.
  • Година спілкування  до  Дня пам’яті жертв Голодомору: ”Згадуємо, пам’ятаємо, не забуваємо!»  для  здобувачів  освіти  група В-21 – підготувала  викладачка   Куспис  Ольга   Іванівна.

  • Інформування  серед  здобувачів  освіти  в групі ТР-ТО -21 «Гіркі жнива 1932-1933рр» – підготувала   викладачка  Козак  Яна  Дмитрівна.

  • Виховна  година  для  здобувачів  освіти  в групі  В-41 «Світ знав і змовчав» до вшанування  загиблих  від  Голодомору 1932-1933 рр.  підготувала  викладачка   Ружицька Юлія   Валеріївна

  • Відеоряд  присвячений тематиці ГОЛОДОМОРУ для  здобувачів  освіти  в групі  ТЗ-11 “Щоб не було повтору й вороття.” підготувала  викладачка  Томаш  Оксана Василівна.

     В скорботі схиляємо голови  за загиблими та постраждалими від сталінського геноциду, а також віри в нашу якнайшвидшу перемогу у нинішній війні.