Вітаємо переможців!

4-5 жовтня 2022 року команда з міні – футболу ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» на чолі з керівником – викладачем фізичного виховання Палагнюком Василем Дмитровичем, у м. Чернівцях на стадіоні «Гарт», приймала участь у  спортивних іграх серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Змагання проводилися з метою популяризація та подальшого розвитку футболу у районі, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Участь у змаганнях приймали 16 команд. Наша команда обігравши в попередніх іграх Чернівецький індустріальний фаховий та  Чернівецький транспортний  фаховий коледжі,  увійшла у фінал. У фінальній частині ігор першу гру зіграла в нічию з Чернівецьким педагогічним фаховим коледжем. В другій – виграла у Чернівецького політехнічного фахового коледжу. І в заключному фінальному матчі, обігравши команду ВСП «Хотинський фаховий коледж ЗВО «ПДУ», показала відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до Перемоги,  отримавши кубок та звання переможця з міні – футболу в обласних спортивних іграх закладів фахової передвищої освіти.

Кращим гравцем у змаганнях всього чемпіонату визнаний студент ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» групи ТЗ-31 Олійник Олександр.

Дирекція коледжу висловлює подяку студентам команди і викладачу Палагнюку Василю Дмитровичу за відмінну гру в обласних спортивних іграх закладів фахової передвищої освіти, та бажає усім спортсменам міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та перемог!