Віртуальна екскурсія до Полтавського музею космонавтики та авіації

       25 років тому Леонід  Каденюк став першим астронавтом незалежної України. Та він був не першим українцем, який побував у космосі. А імена видатних українців, що долучились до розвитку аеробудування та космонавтики знає весь світ.

         В рамках декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін, фізичного виховання та захисту України  студенти Кіцманського фахового коледжу здійснили віртуальну екскурсію до Полтавського музею космонавтики та авіації.

     У першій експозиційній залі екскурсовод музею розповіла слухачам та продемонструвала технологічний зразок першого штучного супутника Землі, макети носіїв, що брали участь у проєкті «Морський старт».

     У другій та четвертій експозиційних залах студентам розповіли про видатних українців – Засядько О.Д., Кондратюк Ю. В.(справжнє ім’я Шаргей О.Г.),  Глушко В.П., Корольов С.П., які внесли великий вклад у розвиток аеробудування та космонавтики.

     У шостій експозиційній залі музею студентів ознайомили з розвитком космонавтики та авіації в сучасний період. Експонати, якими насичена дана зала – це речі, що тісно пов’язані з освоєнням людиною космічного простору та активно використовувались на орбітальних станціях.