ВИХОВНА ГОДИНА ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

     В рамках декади землевпорядних дисциплін пройшла виховна година  «Вічна пам’ять Небесній Сотні». Зворушливий захід, організований і проведений Козій Г.В. куратором групи ТЗП-11, нікого не залишив байдужим – ні студентів, ні викладачів.

    З уст першокурсників лунають слова пошани, вдячності, усвідомлення величі героїзму і самопожертви Героїв Небесної Сотні. На екрані уривки з фільмів, звучать пісні: «Мамо не плач», «Герої не вмирають», «Плине кача».

    Старшокурсники уважно слухають, «проживають» кожне фото на слайді презентації, адже їх товариші-одногрупники були учасниками Революції гідності.

    На виховній годині присутні куратори  студентських груп відділення «Землевпорядкування», голова циклової комісії землевпорядних дисциплін.

 Пролунало в країні мовчання.

Навіть вітер затих на хвилину:

Відбувалось останнє прощання,

Зі словами ” Герої не гинуть”.

Засвітили свічки в кожнім домі,

І дивилися тихо на небо –

Так летіли у даль невідому

Всі герої, що вмерли за тебе.

Я почула, як плаче держава,

Що синів її в землю ховають.

Ви не вмерли! В Вас вічність і слава,

Бо Герої, як ви, не вмирають!

     Все, що ми можемо зараз – зробити так, щоби жертва цих українців не була даремною.

     20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу. Ми повинні її побудувати за ради пам’яті про них, за ради нас живих, нашого майбутнього!

DSC_5127

DSC_5136