Відкрите онлайн-заняття  з дисципліни «Математика»

       18 листопада в рамках декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін, фізичного виховання та захисту України в групі МБО-21 викладачкою Андрієць Караліною Віталіївною проведено відкрите онлайн-заняття з дисципліни «Математика» на тему «Куля і сфера».

     Метою заняття було розширити знання здобувачів освіти про такі геометричні фігури, як  куля та сфера, а також  знаходження їх площ поверхонь  та об’ємів,  а також показати присутнім чітку  різницю між кулею та сферою.

      У викладеному матеріалі викладачка поєднала дані з геометрії та астрономії, а студенти  згадували роботи давньогрецьких філософів, середньовічних мандрівників та вчених, які першими припустили, що Земля має форму кулі. 

      Для унаочнення теоретичного матеріалу на онлайн-занятті було продемонстровано мультимедійну презентацію  «Куля і сфера».

      На занятті були присутні заступниця директора з навчальної роботи Слободян Світлана Євгенівна, завідувач методкабінетом Король Микола Орестович, голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін, фізичного виховання та захисту України Гуцуляк О.О., та викладачі циклової комісії.

     Здобувачі освіти  були активні на занятті, на належному рівні продемонстрували знання вивченого та нового матеріалу. Найкраще себе проявили Николайчук Христина, Бунт Микола, Богдан Яна, Козак Аліна, Корсей Станіслав, Семенюк Лілія

      Присутні відмітили підготовку заняття на належному науково-методичному рівні.