Відкрите заняття з дисципліни «Математика»

   8 листопада в групі ТЗ-21 викладачем математики Мироник О.І.  проведено відкрите заняття з дисципліни «Математика» на тему: «Розв’язування задач на знаходження площі поверхонь тіл обертання».

  Мета заняття:  “Узагальнити та систематизувати знання студентів з даної теми, відтворити вміння обчислювати площі поверхонь тіл обертання та  показати практичне застосування вивчених формул звернувши увагу студентів на зв’язок даної теми із життям”.

  Під час заняття студенти були поділені на три групи, кожна з яких продемонструвала презинтацію присвячену певному тілу обертання. На занятті студенти в своїх  групах  розв’язували задачі різного рівня складності, показуючи хороші теоретичні знання та вміння ці знання примінити на практиці.

  Зміст і послідовність виконання завдань практичної роботи було наведено в інструкційних картках та додаткових інструкціях.

   На занятті були присутні викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін, а також методист Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ – Король Микола Орестович.

 

20161108_110200

20161108_110216

20161108_104159