Схвильований діалог двох сердець: батька і сина видатним землякам присвячується

    8 листопада,  місто Кіцмань зустрічало гостей  – шанувальників творчості батька та сина Івасюків, які прославили Україну на увесь світ. Саме тут, у місті, де народився видатний український композитор Володимир Івасюк, відбулося виїзне засідання Відкритого університету для дорослих на базі Кіцманської центральної районної бібліотеки.

    Літературні читання розпочалися з вітального слова віце-президента БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» Сергія Гакмана та в.о. ЧОУНБ імені Михайла Івасюка Наталії Філяк, які розповіли про особливості роботи Відкритого університету для дорослих, який функціонує у рамках міні-проекту Благодійного Фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» «Освіта заради змін», що реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках проекту DVV International та ГО ІДЦ «Інтеграція та розвиток» «Замінимо мури відчиненими вікнами».

   Музика й поезія, музика й проза, поезія і проза, а головне – спогади, спогади, спогади… Як іще можна собі уявити зустріч тих, хто особисто знав Михайла та Володимира Івасюків, з групами В-12, В-22студентів Кіцманського технікуму  Подільського ДАТУ, викладачем української мови і літератури О. Томаш,  викладачем Всесвітньої історії  М. Карасьовою та шанувальниками його творчості?

   Кілька годин пролетіли як одна мить. Музика й пісні Володимира Івасюка створили настрій, спогади колишнього мера міста, вчителя історії С. Дмитрюка, педагога й журналіста, лауреата премії ім. М.Черемшини Й. Палятинського, журналіста, поета, перекладача М. Куєка, лауреата літературно-мистецької премії ім. В.Зубара С. Заєць, вчителя музичної школи, колишньої однокласниці В.Іваюска В.Семенюк, буковинського літератора , голови громадської організації «Справи Кольпінга в Україні» О.Клайника відтворили атмосферу тих років. Ведуча Б. Довбуш впродовж заходу розповіла про діалог двох сердець: батька і сина. На святі прозвучали пісні В. Івасюка у виконанні Яночки Бевцик, Анастасії Брончук та АліниКукурудзяк,  а вірші у виконанні учнів 3-А класу  Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів та учнів Кіцманської районної гімназії подарували надію й віру у майбутнє нашого народу. Тож не дивно, що на завершення свята усі присутні разом з Дмитром Тихолізом, учнем Кіцманської музичної школи ім. Володимира Івасюка, заспівали знану на увесь світ «Червону руту».

IMG_1467

IMG_1437

IMG_1422

IMG_1411

IMG_1487