Відкрите заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік»

   15 листопада викладач економічних дисциплін Снятинчук Н.М в групі БО-21 відділення “Бухгалтерський облік” провела відкрите заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік» на тему: «Рахунки бухгалтерського обліку і подвійний запис».

   На заняття Наталія Мирославівна розповідала про роль  синтетичних і аналітичних рахунків бухгалтерського обліку, оборотносальдові відомості, а студенти навчилися заносити дані господарських операцій та підраховувати дебeтові та кредитові залишки по активних і пасивних рахунках, складати оборотносальдові  відомості.

   Використані на заняті форми та методи  були спрямовані на  виховання свідомого відношення до навчання, бажання отримувати якомога  більше знань з різних дисциплін. Викладач  прагнула щоб на базі отриманих на занятті  знань та досвіду студенти змогли сформувати свій світогляд, виховати в собі тактовності, вміння вести бесіду та дискутувати, розвинути логічне мислення, пам’яті, уяву, вміння аналізувати і робити висновки.

  Заняття унаочнювала  мультимедійна презентація та навчальні відеофільми, які значно полегшувала сприйняття студентами нового матеріалу.

    На занятті були присутні викладачі циклової комісії економічних дисциплін, а також методист Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ – Король Микола Орестович.

1111111

DSC08710

DSC08722

DSC08724

DSC08728

DSC08729

DSC08694