Весняне прибирання розпочалося

    Початок весни — це перші паростки молодої трави, теплі сонячні дні, цвітіння первоцвітів і ніжна зелень на деревах. Але, на жаль, цю красу природи псує сміття, кількість якого на узбіччях, в лісах кожного року не зменшується. Тонни непотребу збирають, вивозять піч час весняних толок, але нерідко через тиждень-два на прибраних місцях знову з’являється сміття. Розпорядженням голови райдержадміністрації з 9 березня по 9 квітня цього року в районі оголошено весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, прибережних смуг річок і водоймищ, автомобільних доріг, трас туризму, зон відпочинку, придорожніх лісосмуг, парків, цвинтарів, сміттєзвалищ, ринків.

    Студенти  Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ  долучилися до прибирання узбіч. Після розчищення лісосмуги обіч автодороги Кіцмань-Мамаєвці   на місці непролазних хащів утворилася мальовнича  алея.

   Благоустрій Кіцманщини – це справа не лише комунальних і дорожніх служб, а й кожного мешканця. Тому завдання цьогорічного місячника – об’єднати зусилля, скоординувати дії усієї громади району. Ніхто за нас не наведе порядок на нашій землі. Тож не будьмо байдужими і подбаймо про чистоту і красу рідного краю.

IMG_20170324_094208

IMG_20170324_094210 IMG_20170324_104254