Урочиста посвята в студенти-юристи

     Як завжди урочисто і святково пройшла  традиційна 25 церемонія посвяти першокурсників у студенти-юристи. В актовій залі технікуму зібралися вчорашні школярі, а нині першокурсники  відділення «Правознавство».  Попереду у першокурсників цікавий і незвіданий шлях пізнання. Нехай він буде для молодого покоління насиченим, багатим на нові досягнення, перемоги і здобутки.

     Настанови та поради від старшокурсників відділення створили теплу і щиру атмосферу. Лунали творчі подарунки від студентів у вигляді пісень і віршів. Студенти четвертого курсу підготували цікаву презентацію.

     Завідувач відділенням Сорохан Аліна Іванівна щиросердно привітала першокурсників з  визначною подією в їхньому житті. Вона підкреслила, що  в технікумі створені всі умови для успішного навчання, тому здобутки студентів залежать тільки від них самих, від їхньої праці та бажання отримати гідну професію, реалізуватися у професійному житті, отримати успішне майбутнє.

    Після теплих  привітань першокурсники дали  клятву студента, а завершилася посвята врученням свідоцтв про факт посвяти в студенти-юристи.

     Урочистості завершилися. Попереду – нелегка дорога до заповітної мети.

Вперед за знаннями!

_0o6AXaOUqw

_LPSBE6VaB0

6LIoHr-fS-s

DUBMsrZLQCU

ixTZGxOg3Uc

jSo0QoOHAAw

K1kDGNc6zfU

lvSmaupOLLc

xlHNt5kn1Fk