Україна пам’ятає, світ визнає

   Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні – поминальний по жертвах імперських насильств над українцями, в тому числі і Голодомору 1932-1933 рр. 26 листопада в день пам’яті кожен свідомий українець, запалив  на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.

   28.11.16   в 24 аудиторії кураторами академічних груп  відділення  ” Агротехнології” – Мамаєвською Л.О, Карасьовою М.В, Корсей О.І., було проведено  виховну годину до дня вшанування жертв голодомору «Україна пам’ятає, світ визнає» для студентів   перших – четвертих  курсів.

   Студенти  вшанували пам’ять  померлих  хвилиною мовчання, вони з  болем   згадали  трагічні  сторінки  історії  нашого народу,   читали віршовані рядки,  присвячені замордованим голодоморм. Молодь мала змогу переглянути  хроніку історичних подій 1932-1933 рр, звучала пісня ”  Свіча ” О.Білозір, панувала повна тишина.

  Тож схилімося в скорботному доземному уклоні перед пам’яттю жертв страшного голодомору і нехай мертві не судять нас живих за черствість душ. І нехай навіть запізнілими дзвонами, але покличемо мільйони людських душ, щоб вписати їх в історію пам’яті. Бо пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини. І життя країни.

5BPOQQVxE0s

bg9Jzyg0RRU

cOBDvlnV91I

JAb2AMnsFuY

nuL8rus7tNg