Участь  у доброчинній благодійній  акції «Милосердя»

     У цей складний для України час, коли запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію, Збройні сили України за підтримки всього народу  мужньо  протистоять    російській   агресії.

     Буковина, як і інші міста України, продовжує   приймати  переселенців з інших областей. Не винятком стала   і Кіцманщина.  Саме  зараз настав час допомагати іншим. Тепер, спільними зусиллями, ми маємо не тільки відправляти гуманітарну допомогу в міста, окуповані ворогом, а й протягнути руку допомоги і прийняти біженців – жінок, дітей, учнів шкіл – усіх тих, хто потребує нашої допомоги сьогодні, щоб укритися від путінських бомбардувань і ракет.

     Студенти   нашого закладу, група МБО-31, долучилися до допомоги  діткам   біженців та переселенців  з окупованих  і обстріляних міст України, що проживають  на даний  час  в студентському  гуртожитку  нашого  коледжу.

     Вони  придбали  для  дітей ігровий матеріал, щоб хоч трішки відволікти  їхню увагу від жахливих подій сьогодення. Це  були кольорові олівці, фломастери, книги, розмальовки, розвивальні іграшки, конструктори, солодощі та  фрукти.

     Сьогодні нам потрібна максимальна підтримка і допомога цим людям, які перебувають на Буковині. Ми маємо  й надалі  продовжувати допомагати  – харчами, одягом, місцем для ночівлі  цим сім’ям.    Всі віримо, що  Україна  переможе,   відродиться, відбудується!  Разом ми єдині ! Слава Україні!»