ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

    В Україні відбувся 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який  був покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання в умовах воєнного часу.

     Дотримуватись правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони охороняють і підтримують порядок на дорогах, забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людське життя.

     З метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, поліпшення роботи із запобігання дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення і удосконалення знань з безпеки дорожнього  руху у Відокремленому структурному підрозділі «Кіцманський фаховий коледж закладу вищої освіти «Подільський державний університет” був проведений з 14 по 20 листопада Тиждень безпеки дорожнього руху.

     В рамках Тижня інженером з охорони праці Місевич О.П. та майстром виробничого навчання Руснаком В.Є. була проведена виховна година на тему «Безпека на дорозі – безпека життя», викладач  Корсей О.І.  провела онлайн-навчання щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Також здобувачі освіти мали можливість зустрітись із представниками національної поліції з питань безпечної поведінки на дорогах. Усі заходи Тижня були проведені з використанням технологій дистанційного навчання.