Таланти, що служать людям

   Щорічно 9 листопада у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

   З цієї нагоди 15 листопада 2017 року о 10.30 в Інтернет-центрі Кіцманської районної бібліотеки відбулося літературно-мистецьке свято «Таланти, що служать людям» та відзначення 30-річного ювілею народно-аматорського театру-фольклору «Кіцманчани».

   На святі були присутні поважні гості: поет, шанувальник української народної пісні з міста Чернівці Михайло Графов, голова районної ради ветеранів, колишній керівник народно-аматорського театру фольклору «Кіцманчани» Микола Семененко, теперішній керівник колективу Марія Карпова та студенти Кіцманського коледжу ПДАТУ зі своїми викладачами. Доповненням свята служили естетично оформлені книжкові виставки «Поезії мить незгасна», «Народно-аматорському театру-фольклору «Кіцманчани» – 30».

   Усі присутні мали змогу доторкнутися до рідного слова та народної пісні. Молодим поетом з міста Чернівці Михайлом Графовим було прочитано поезії про Україну та вірш присвячений нашому прославленому народно-аматорському театру-фольклору «Кіцманчани».

   З вітальним словом виступили колишній керівник театру-фольклору Микола Семененко та теперішній керівник колективу Марія Карпова. За участі народно-аматорського театру-фольклору «Кіцманчани» на святі прозвучали їхні улюблені пісні.

   На завершення заходу виступили в.о. директора РБНТД Антонюк Тетяна Михайлівна та директор Кіцманської бібліотечної системи Сухолотюк Орися Миколаївна, які привітали наших гостей та побажали їм творчих успіхів.

IMG_4835

IMG_4847

IMG_4851

IMG_4856

IMG_4863

IMG_4878