Слова про колегу

     Теплими жовтневими днями святкує свій ювілей Стасюк Світлана Василівна.

     Народилася Світлана Василівна 18 жовтня 1962 р. у м. Кіцмані Чернівецької області.

     По закінченні десятого класу Кіцманської СШ, з 1980 по 1983 рр. навчалась у Чернівецькому  педагогічному  училищі на дошкільному відділенні. У 1990 р. закінчила філологічний факультет Чернівецького державного університету. 

     Трудову діяльність Світлана Василівна розпочала у дитячому садку «Веселка» м. Кіцмань, працюючи вихователем. Згодом працювала учителем української мови та літератури Ошихлібської школи Кіцманського району.

 

      З 1996 р. Світлана Василівна працює в Кіцманському технікумі, нині коледжі, викладачем української мови та літератури. Була завідувачкою методичного кабінету, заступником директора з виховної роботи, а з 2001 р. –  знову перейшла на  викладацьку роботу.

     Світлана Василівна – викладачка вищої категорії, за професійну майстерність їй присвоєно педагогічні звання «старший викладач», «викладач-методист». Це дуже творча особистість. Має талант до написання віршів. Має добрі організаторські здібності. Викладаючи українську мову та літературу, чимало уваги приділяє не тільки навчанню, а й вихованню молоді. Проводить завжди цікаві тематичні вечори, конференції, присвячені творчості українських поетів та письменників: Тараса Шевченка, Юрія Федьковича, Лесі Українки, Ольги Кобилянської, Ліни Костенко та ін. Залучає до їх проведення студентів. За доброзичливість, фахову майстерність її люблять студенти, поважають колеги та батьки.

     Світлана Василівна має багато захоплень, вона гарно вишиває, любов до вишивання їй привила її мама Олександра Артемівна, яка пропрацювала багато років нянечкою у дитячому садочку «Веселка», де її лагідно називали Шура Артемівна. Дуже любить Світлана Василівна квіти, навколо її будинку, згідно сезонів, цілий рік квітнуть різні квіти, багато троянд, а восени зацвітають хризантеми. жоржини та айстри. А ще Світлана Василівна є люблячою бабусею, яка безмежно любить своїх онуків. Також вона є глибоко віруючою і духовною людиною, співає у церковному хорі.

     За успіхи на педагогічній ниві Світлана Василівна нагороджена багатьма грамотами дирекції та профспілкового комітету коледжу. У минулому році завоювала «Педагогічний Оскар».