Scholarship в Україні

«Scholarship в Україні» – це унікальна можливість для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО отримати грант на своє навчання. Грантовий бюджет цього конкурсу становить  28 000 грн. Організатором та ініціатором проєкту виступає компанія CyberShark.

В рамках III конкурсу  для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО переможцям надається грант в розмірі 10 000 грн. Освітяни, які займуть 2гі і 3ті місця отримають заохочувальні грошові призи. Виграні кошти на руки не видаються.

Якщо студент навчається на бюджетній основі, він може вибрати додаткові навчальні курси, наприклад, вивчення англійської мови, програмування, тощо. Якщо студент навчається на контракті, то може оплатити рік навчання в своєму учбовому закладі або ті ж додаткові курси.

Для участі потрібно зареєструватися на відповідній сторінці грантонадавача, підготувати аналітичну роботу обсягом від 1000 до 3000 слів, де будуть міститися рекомендації та пропозиції до поданої теми. Детальніше про конкурс та теми на сторінках грантондавачів:

Кожна робота буде проходити перевірку на плагіат. Вона повинна бути з посиланнями на джерела, які були використані. Враховується і власна думка кожного студента щодо розглянутого питання, шляхи вирішення питання або вдосконалення.

Прийом робіт закінчується 17 травня 2020 року.

Три фіналіста з кожної теми будуть запрошені для захисту  своїх робіт перед журі в місті Дніпро.

Детальніше про проєкт та переможців минулих конкурсів можна переглянути на офіційному сайті  https://scholarship.in.ua/uk/project/zima-2020-koledzhi/ .

 

Контактні дані організаторів:

+38 (067) 622-62-82
grant@scholarship.in.ua