Профорієнтаційна робота триває

     Професійна орієнтація є складною системою роботи. її інформаційну і методичну основу складають глибокі знання змісту і умов професійної діяльності, правильні уявлення про вимоги професій та особистісних якостей людини. Це визначає необхідну конкретність, цілеспрямованість й науково-методичну забезпеченість професійної орієнтації. Таким чином, вона не може бути цілеспрямованою й ефективною без чітких, науково обґрунтованих даних про специфіку професій та їх вимоги до особистісних і психофізіологічних якостей людини.

DSC02527

      Профорієнтаційна робота сприяє цілеспрямованому розвитку здібностей людини, зростанню її професіоналізму, працездатності, збереженню здоров’я і виступає одним із важливих елементів державної політики в сфері соціального захисту та зайнятості населення, забезпечує ефективне використання трудового потенціалу особи, підвищення її соціальної та професійної мобільності, відіграє значну роль у профілактиці масового вимушеного безробіття.

        Основою ефективного і якісного забезпечення організацій і підприємств кадрами необхідних професій і кваліфікацій є профорієнтаційна робота серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл, які в сучасних умовах відтворення робочої сили є основним джерелом поповнення трудових ресурсів с-г виробництв.

DSC02524

 

       У квітні 2016 року з метою профорієнтації серед випускників. викладачі економічних дисциплін відвідали загальноосвітні школи Заставнівського і Заліщицького районів.

      Під час зустрічей з випускниками 9-х та 11-х класів викладачі розповіли учням про технікум, умови вступу, навчання, гуртожиток, відповіли на запитання, роздали рекламний матеріал. Найбільш за все учнів цікавила інформація про вступні екзамени, перелік спеціальностей, які документи потрібно здавати при вступі, умови проживання у гуртожитку.

     Також  по селах району були розклеєні оголошення про прийом в наш навчальний заклад.

      Чекаємо на вступників!