Професія «юрист» – це престижно!

     Важливим завданням наперекір складній ситуації в Україні є збереження студентського контингенту, який є національним потенціалом України та стимулювання до навчання цьогорічних випускників та абітурієнтів саме в нашій державі.

     Чому варто сьогодні обирати фах юриста? Професія юриста завжди була і залишається престижною. Це вибір шляху відповідальності, справедливості, цілеспрямованості. Правники завжди були і в сучасних умовах є надзвичайно затребуваними на ринку праці.

      Юрист— фізична особа, яка має професійні правові знання у галузі юридичних наук, законодавства й практики його застосування.

     Уявити собі сучасне життя без величезної армії юристів просто неможливо. Саме вони допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур. Окрім роботи в правоохоронних органах, судових інстанціях, учбових закладах, юристи прямують у сферу охорони авторських прав, аналізу стану ринку на предмет недобросовісної конкуренції і т.д.

     Професія юриста – це, перш за все, величезний рівень відповідальності. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав.

     Юрист може працювати на державній службі, в приватній компанії або ж як самозайнята особа.

     Якщо вам до вподоби така праця, тоді сміливо вибирайте наш навчальний заклад!