Практика в бюро правовї допомоги

     Правова допомога в сучасних умовах – це постійний процес, адже щоденно люди потребують послуг зі складання різного роду правових документів, представництва інтересів в суді або ж просто отримання правових консультацій чи роз’яснень від кваліфікованих правників. Держава гарантує на законодавчому рівні можливість надання правової допомоги на безоплатній основі для окремих категорій громадян.

     З метою забезпечення практичного навчання викладачем юридичних дисциплін Іриною Пілат організовано зустріч студентів-правників другого курсу спеціальності «Право»    з  адвокаткою, завідувачкою сектору «Кіцманське бюро правової допомоги» Анжелою Косинською. Пані Анжела розповіла, що в Україні створені центри та бюро правової допомоги, як державні установи, які об’єднують  всеукраїнську  професійну мережу  юристів.   Соціально вразливі категорії населення можуть отримати безоплатну  первинну та вторинну  правову допомогу (юридичні консультації, складання  документів правового характеру, правову допомогу в суді).  Під час зустрічі студенти могли ознайомитися з основними завданнями та повноваженнями Кіцманського бюро правової допомоги, а також слухачі дізналися про  первинну та вторинну правову допомогу.

     Крім того, фахівець розповіла  про порядок ведення діловодства під час надання допомоги. Особливу увагу було звернено на цікаві судові  справи та випадки, що виникали в юридичній практиці.

      Вдячні студенти висловили побажання подальших зустрічей.