Посвята в першокурсники до Дня працівників сільського господарства

   В 2016 році День працівників сільського господарства України припадає на 20 листопада.   Саме з  цієї нагоди ,в рамках декади агро-механічних дисциплін викладачами-кураторами академічних груп відділення “Агротехнології”, а саме: Мамаєвською Л.О.- група ТР-11, Карасьовою М.В.- група – ТР- 21, Корсей О.І. – група – ТР-41, –  23 листопада в актовій залі   було проведене  феєричне свято ”  Посвята в першокурсники “.

   Дане дійство було дуже, веселе, насичене, неординарне. Розпочали захід  куратори старших курсів – Карасьова М.В., та Корсей О.І., які з вітальним словом  звернулися  до присутніх. Ведучими свята були Волянський О. та Костюк Н.,  саме вони вели подальший виступ.

   З вітальним словом до всіх студентів відділення ” Агротехнології”  звернулася зав.відділенням ” Агротехнології ”      Іванцин  С.Є., яка привітала всіх присутніх з Денем працівників сільського господарства, з Днем студента, який відзначався  17 листопада, та з посвята в першокурсники  студентів  агрономів ТР – 11 групи . За невтомну працю і величезні зусилля в роботі зі студентами Світлану Євгенівну  було нагороджено дипломом  та присвоєно титул ”  Королева  відділення”.

   Також з вітальним словом до студентів першокурсників звернулася і куратор  І курсу  Мамаєвська  Л.О., яка побажала свої вихованцям успіхів і наполегливості , терпіння  в навчанні. Її також було нагороджено дипломом, та присвоєно титул  ”  Найкращий куратор”.

   Під час даного заходу звучали пісні  у виконанні студентів І-ІV курсів, а студентки  ТЗП -11 групи  Карасьова Д, Гикова К, Ананчава К.,- виконали пісню ”  Вчителько моя”. Всім присутнім  викладачам було вручено квіти та  медальки ”  Мій вчитель найкращий”.

   Вході свята лунав сміх, жарти, а особливо коли з” Олімпу”  до студентів першокурсників з настановами звернулася  богиня Афіна Палада зі своїми  німфами.   Студенти  першого курсу  проголошували урочисту клятву і зобов’язувались  виконувати  всі настанови    богів з Олімпу.

   Далі події  розгорталися вже  в конкурсній програмі, і боротьба була дуже запеклою. Варто зазначити, що в конкурсах брали участь як студенти, так і  присутні викладачі, поважне журі. В результаті у кумедних конкурсах, вікторин перемогла  дружба.

    На завершення  всіх  студентів пригощали солодощами і нагородили  іменними  медальками за певні успіхи  та досягнення.

DSCN5468

DSCN5480

DSCN5483

DSCN5487

DSCN5488

DSCN5495

DSCN5498

DSCN5502

DSCN5514

DSCN5515