Посвята першокурсників у студенти

     21 жовтня 2022 року у ВСП “Кіцманський фаховий коледж ЗВО “ПДУ”  відбулася посвята першокурсників у студенти і вручення їм студентських квитків. Тож цього дня найбільше хвилювалися першокурсники, які переступили поріг омріяного навчального закладу і стали частиною великої та дружньої сім’ї. У нелегкий час розпочалося студентське життя. Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів.

      До першокурсників зі словами привітання та побажанням незабутніх студентських років звернувся в.о. директора Іван Георгійович Біляр.

     Особливим моментом було вручення  студентських квитків  завідувачами відділень Анатолієм Юрійовичем Косменко та Людмилою Олександрівною Мамаєвською.

     Із щирими привітаннями, добрими побажаннями і напутніми порадами виступила кураторка першого курсу Тетяна Олександрівна Півторан.

      Усі першокурсники виголосили клятву студента, пообіцявши з гідністю нести звання студента коледжу, не шкодувати сил і часу на опанування наук та отримання глибоких і всебічних знань, докласти всіх зусиль до освоєння професії, зміцнювати і примножувати традиції закладу освіти.

      Першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя, з честю нести звання студента, щоб стати у майбутньому справжніми професіоналами в обраних професіях!