Питання атестації педагогічних працівників: актуально та на часі

   Атестація — справа відповідальна, адже від її повноти та об’єктивності залежить зростання професіоналізму педагогічних працівників. Саме сьогодні, про актуальні та проблемні питання атестації педагогічних працівників було розглянуто на інструктивно-методичній нараді з відповідальними працівниками за організацію та проведення атестації педагогічних працівників в Чернівецькій області.

   Під час наради Марія Володимирівна Бальон,  методист НМЦ безперервної педагогічної освіти, закцентувала увагу на нормативно-правовому забезпеченні організації та проведення атестації педагогічних працівників, зокрема було наголошено, що основний документ, на який мають опиратися під час проведення атестації це – Типове положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом Міносвіти від 06.10.2010 р. № 930.

   Марією Володимирівною було окреслено основний алгоритм проведеної атестації, акцентовано на основних моментах, які виникають під час  проведення атестації, відзначивши, що ефективному проведенню атестації у навчальних закладах передує організаційна робота, яка повинна бути направлена на виконання завдань, передбачених Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників.

   Підводячи підсумки проведеної наради, Оксана Михайлівна Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, висловила  тезу, що основний невід’ємний сигмент даного процесу – ¬¬це прозорість та об’єктивність. На разі в очікуванні нового Закону про освіту актуальним залишається повна і чітка інформованість відповідальних осіб за проведену ділянку роботи.

 x1505908811_dsc_0789.jpg.pagespeed.ic.iL8ylmtROb

x1505908985_dsc_0769.jpg.pagespeed.ic.3_ZvJZ5p5w

x1505909658_dsc_0773.jpg.pagespeed.ic.aEshtptMou

матеріал із сайту http://oblosvita.com/index.php