Підсумкове засідання педагогічної ради

     26 червня 2024 року  відбулося засідання педагогічної ради під головуванням  в.о. директора коледжу Івана БІЛЯРА.

        ПЕДАГОГІЧНА РАДА ПРАЦЮВАЛА ЗГІДНО ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

      Про результати моніторингу діяльності  циклової комісії ветеринарних та зоотехнічних  дисциплін доповіла голова циклової комісії  Лілія ДРЕЩАН.

       Рада розглянула та затвердила Положення про курсову роботу  та дипломне проєктування, доповідачами з даного питання були Юлія БІЛЯР та Ганна АНТОЩУК.

       Про результати рейтингового оцінювання педагогічних працівників та циклових комісій доповів завідувач методичного кабінету Микола КОРОЛЬ.

       За підсумками рейтингового оцінювання діяльності педагогічних працівників і циклових комісій нагороджено грамотами ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ»:

Тетяну ДРУЦУЛ – викладача юридичних дисциплін;

Тетяну АНТОЩУК – викладача  землевпорядних дисциплін;

Юлію РУЖИЦЬКУ – викладача гуманітарних дисциплін;

Богдану БАБЮК – викладача ветеринарних дисциплін;

Олену ГУЦУЛЯК – викладача природничо-математичних дисциплін;

Лілію ДРЕЩАН – голову ЦК ветеринарних дисциплін.

       Із доповіддю про збереження здорового психологічного клімату в коледжі, як запоруку підготовки справжніх фахівців виступила  практичний психолог Людмила ХУДИК.

        Про розподіл попереднього педагогічного навантаження на 2024 – 2025 навчальний рік проінформувала заступниця директора з навчальної роботи Світлана СЛОБОДЯН.

          ДИПЛОМИ  ДУ НМЦ ВФПО  переможців Всеукраїнського конкурсу Педагогічний ОСКАР–2024» отримали Мар’яна КАРАСЬОВА, Олена ГУЦУЛЯК, Оксана ТОМАШ.

       ПОДЯКИ Ради директорів закладів ВФПО Чернівецької області отримали Оксана ТОМАШ,  Юлія РУЖИЦЬКА.

       На засіданні педагогічної ради відповідно до питань порядку денного було прийнято рішення, одноголосно схвалені членами педагогічної ради.

         Рішення педагогічної ради були спрямовані на нові стратегічні завдання нашого закладу та перспективи забезпечення якісних і ґрунтовних освітніх послуг для здобувачів освіти.