Обласне методоб’єднання викладачів української філології на базі Сторожинецького лісового коледжу

   27 жовтня 2016 року на базі Сторожинецького лісового коледжу відбулося обласне методичне об’єднання викладачів української філології вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Тема наради-тренінгу “Формування ключових та предметних компетенцій у процесі викладання української філології”.

   Відкрив нараду з вітальним словом директор Сторожинецького лісового технікуму Брижак П.М. Керівник цього навчального закладу з гордістю розповів присутнім про історію коледжу, традиції навчального закладу, педагогічний колектив, відомих випускників.

   Антонюк Т.М., викладач-методист ДВНЗ “Чернівецький індустріальний коледж”, голова методичного об’єднання прозвітувала про роботу обласного методичного об’єднання та Всеукраїнської спілки викладачів української філології ВНЗ І-ІІ рівня акредитації у 2015-2016 навчальному році, познайомила присутніх з планом роботи методоб’єднання та Всеукраїнської спілки на 2016-2017 навчальний рік. Викладач виступила з доповіддю та презентацією з теми: “Психологічні аспекти використання музики під час проведення гуманітарних дисциплін”.

   Слово надали професору Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Бабич Н.Д., яка поділилася досвідом про формування ключових та предметних компетенцій у процесі викладання української філології. Надія Денисівна розкрила секрети успішного і продуктивного навчання молодих людей з погляду науковців.

   Викладач-методист Сторожинецького лісового коледжу Дрозд О.М. Познайомила присутніх зі своїм навчально-методичним комплексом при викладанні української мови, української літератури, української мови за професійним спрямуванням.

   Практичний психолог ДВНЗ “Чернівецький політехнічний коледж” Оксіна Н.В. провела з присутніми тренінг методом психодрами, який можна застосувати у роботі зі студентами І курсу в процесі адаптації до нових умов навчання.

   З великим задоволенням усі гості відвідали позааудиторний захід — свято національної кухні  “Гостинне подвір’я”, де прослухали інформацію та скуштували страви української, румунської, польської та єврейської кухні. Екскурсія розкішним унікальним дендропарком залишила найкращі спогади про Сторожинецький лісний коледж.

DSCN3076

DSCN3077

DSCN3083

DSCN3085

DSCN3088

DSCN3089

DSCN3122

DSCN3124

DSCN3125

DSCN3129

DSCN3131

DSCN3132

DSCN3136