Незабутня зустріч з випускниками технікуму минулих років

  У кожної людини час від часу виникає бажання повернутися у минуле, безтурботну юність, де залишено багато незабутніх і хвилюючих моментів.

   Так, у Кіцманському технікумі 28 травня відбулася  зустріч випускників усіх років.  На цю зустріч зібралися понад  150 випускників, які закінчили навчання з  1974-2011 рік.

     З самого ранку, біля технікуму випускники з квітами поспішали на зустріч зі своїми викладачами, однокурсниками.

     Програма передбачала: реєстрацію гостей, ознайомлення зі стендами «Сторінки історії технікуму», зустрічі в навчальних групах тощо.

     Звичайно ж, випускники минулих років поринули у море спогадів. Сьогоднішня зустріч – це мандрівка у світ юності. Тож сьогодні відчули себе дівчатами і хлопцями, якими були 40 чи 15 років тому, коли бігали коридорами, жартували, сміялись. Дехто давніше, а дехто лише нещодавно попрощався із своєю юністю, друзями. Можливо, радісним смутком того, що не повернеться, але довгожданою мрією щемить у  душі вогник зустрічі, тому що це – зустріч друзів.

     Сльози радості, щирі побажання,  чуйне спілкування – основа такої зустрічі. Вітання на адресу викладачів  технікуму пролунали від   Сливки Василя Васильовича, Бурдейного Володимира Михайловича, Чубея Сергія Івановича, Костюка Олександра Івановича..

    На зустрічі були присутні куратори і викладачі  минулих років –  Чигрин Іван Іванович, Криштанович Люба Василівна, Білякова Надія Анатоліївна, Сандуляк Надія Тодосівна, Царик Люба Павлівна.

    Заключною частиною зустрічі – був святковий концерт.

     Такі зустрічі дають можливості для абітурієнтів та студентів технікуму висікати іскру зацікавленості до обраної професії, а для сьогоднішніх випускників – формування впевненості у майбутній професії, для випускників минулих років – світлі та щемкі спогади!

    Шановні випускники!!!

    Йдуть роки. Час змінює землю, суспільство, людей. І тільки технікум залишається незмінною частинкою Вашого життя…

Ви давно стали невід’ємною частинкою життя навчального закладу, його характером, родзинкою…

Дружній колектив технікуму бажає Вам творчих звершень, професійного росту, щастя в родинах, особистому житті!!!

     Пам’ятайте! Двері рідного навчального закладу завжди відкриті для вас!

     Ми на Вас чекаємо…..

1

2

3

4

3

2

1

5

6

7

1