Наркоманія – шлях у безодню….

     26 червня у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків.

         Сьогодні наркоманія як проблема стосується кожної країни   на Землі.

      Це важке захворювання, що розвивається внаслідок хворобливої пристрасті до будь-якої наркотичної речовини та супроводжується фізичною і психічною залежністю від наркотика.

      Наркотики завдають непоправної шкоди здоров’ю, призводять до деградації особистості, наносять матеріальну і моральну шкоду  суспільству. Людина, що всерйоз захоплюється  наркотиками, поступово потрапляє до злочинного середовища. Світ наркоманів і злочинців жорстокий  і людське життя там нічого не варте. Наркотики і злочинність ідуть у парі. У всіх країнах торгівля наркотиками контролюється злочинним світом.

         Народна мудрість твердить, що без здоров’я  немає щастя.

      І тому всі ми  повинні зрозуміти, що від здоров’я наших дітей залежить здоров’я нації, а значить ,благополуччя і добробут усієї  України, її майбутнє.

        Здорова молода людина прекрасно себе почуває і може наполегливо працювати і навчатись, робити те, що їй до душі, займатися улюбленою справою.

      Завданням  батьків і учителів  у наш  час  є  виховувати  у  молодого  покоління бажання вести здоровий активний спосіб життя, берегти і зміцнювати   своє  здоровєя ,прищеплювати їм любов до фізкультури і спорту, адже в здоровому тілі – здоровий дух.