Міжнародний день студента

     Напевне, кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом та ностальгією. Справжня відчайдушна пора, купа невирішених справ, цікавих пропозицій, яскравих емоцій і ще й сесія до всього. А найочікуваніше свято – День студента.

     Це час найсміливіших експериментів – у навчанні, зовнішності, поведінці. І, звичайно, ми пригадуємо, не так саме навчання, як власне перші серйозні «кроки дорослості» – студентський роман, випробування дружби, поїздки та подорожі, веселі посиденьки й кумедні випадки з життя-буття.

     Ніхто не буде заперечувати, студентство – незвичайні люди. Адже лише студенти з різних куточків світу чудово знайдуть спільну мову, незважаючи на жодні мовні бар’єри. Особливо, коли йдеться про святкування дня солідарності, активності та єдності усіх, хто підгризає граніт науки – Міжнародного дня студентів.

     17-го листопада, разом із студентством усього світу, студентська родина ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» відзначили Міжнародний день студента – свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику. Привітання в.о. директора І.Г. Біляра зі святом, вручення грамот за активну участь у житті коледжу, стало хвилюючим моментом для всіх студентів.

     Концертно-конкурсна програма, яка пройшла у рамках святкування Міжнародного дня студента, задала всім гарного настрою та відчуття піднесення.

     Лунали оплески, бурхлива емоційна підтримка зали, панували чудовий настрій, святкове піднесення – все це створювало неповторну атмосферу. Студенти яскраво та емоційно проявили свої найкращі здібності.

     Вітаючи всіх зі святом, бажаємо вам впевненої ходи дорогою знань, завзяття, радості, невичерпної творчої енергії та натхнення!

     Щастя, злагоди, любові! Відчуття повноти і неповторності життя!