Михайло Грушевський –людина-епоха в українській історії

       17(29) вересня в Україні відзначають 150 років від дня народження видатного історика, науковця, літературознавця, громадсько-політичного і державного діяча, засновника Української Народної Республіки – Михайла Сергійовича Грушевського.

      До цієї дати у Кіцманському технікумі Подільського ДАТУ були проведені різні заходи:

      12.09.2016. у всіх групах третіх та четвертих курсів на виховних годинах провели тематичні лекції «Михайло Грушевський – вірний син українського народу».(Виступи студентів з лекціями підготувала викладач історії України Куспис О. І.).

         14.09. 2016. із студентами других курсів була проведена студентська конференція «Історична роль М. Грушевського в українському державотворенні та науці». (Захід підготували і провели: голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Пасічник О.О., викладач історії України Куспис О.І., викладач інформатики Гуцуляк О.О.).

        16.09.2016. Куратор Куспис О.І. провела із своєю групою В-12 історичний вечір «Михайло Грушевський –людина-епоха в українській історії».

       На всіх цих заходах студенти більше дізнались про: дитинство і юність Михайла Грушевського, роки його навчання в Києві; Галицький період в житті історика, його сім’ю;революційні події 1905-1907 рр. і повернення М. Грушевського в Київ, його арешт і заслання; революцію 1917 р. і діяльність в Українській Центральній раді; вимушену еміграцію, велику наукову спадщину, останні роки життя академіка.

1

На виховній годині в групі БО-31 з лекцією  «Михайло Грушевський – вірний син українського народу»
виступила  студентка Вікторія

2

Історичний вечір «Михайло Грушевський – людина-епоха в українській історії»,
проводить куратор Куспис О. І. з своєю групою В-12.

3

4

5

7

6

Cтудентська конференція «Історична роль М. Грушевського в українському державотворенні та науці».

8У читальній залі бібліотеки технікуму