«Людина – не товар!»

     Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

     З метою запобігання зазначеному злочину працівниками Кіцманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Кіцманської райдержадміністрації 10.04.2016 року було організовано та проведено груповий, просвітницький захід – бесіду студентами третіх курсів Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету. Студенти були ознайомлені з поняттями: «торгівля людьми», «біле рабство», «сексуальне рабство», «вербування» та деякими статтями діючого чинного законодавства яке регулює згадану злочинну діяльність. Розповідалось про механізми злочинних угрупувань стосовно торгівлі людьми; про те як не потрапити до злочинних схем. Учасники заходу мали можливість розібратись в наглядних прикладах послідовності скоєння злочину торгівля людьми.

    Загалом заходом було охоплено 10 підлітків віком 15-17 років та 19 молодих осіб віком 18-20 років (загалом заходом охоплено 29 студентів). По завершенні заняття охочі отримали інформаційні листівки на тему протидії торгівлі людьми.

0wu5ywfmy60