Інноваційна діяльність педагога – ознака сучасності освіти

    6 квітня викладач економічних дисциплін Мамаєвська Людмила і викладач юридичних дисциплін Костинюк Сніжана були присутні у Науково-методичному центрі «Агроосвіта» смт Немішаєве, де відбувся педагогічний семінар з обміну досвідом викладачів дисциплін галузі знань «Економіка та підприємництво» та спеціальності «Правознавство» аграрних технікумів і коледжів. Тема семінару «Інноваційна діяльність педагога – ознака сучасності освіти».

                    5                 image (1)
                           image (5)                        WP_20160406_14_22_13_Pro

     На семінарі були присутні 41 особа із 26 навчальних закладів. Під час семінару було висвітлено останні новини, що відбуваються у сфері освіти роботи педагогічних колективів вищих навчальних закладів України, та проблеми, над якими  працюють викладачі, щоб покращити навчальний процес. Цікавими і змістовними були доповіді викладачів: про інноваційний потенціал педагога в умовах навчального закладу під час освітнього процесу, про впровадження “хмарних технологій” в інтегрованому навчанні, як інноваційний метод формування професійної компетентності під час підготовки фахівців , застосування цифрової педагогіки для формування творчої особистості студентів засобами інноваційних інформаціно-комунікаційних технологій (ІКТ), все це дозволяє підвищити якість навчання.

     Всі присутні отримали цікаву, необхідну і корисну інформацію та були вдячні організаторам  семінару.

    По завершенню  відбулося відзначення переможців щорічного конкурсу “Педагогічні інновації”, а учасникам педагогічного семінару були вручені свідоцтва.

                1                  диплом стасюк