Інформаційний  відеоряд    «Привіт, світе.  Я – Україна!»

     Любов до Батьківщини є виявом гордості за свою рідну землю, за її матеріальні й духовні надбання. Це готовність захищати інтереси насамперед країни, а не власні.

      Війна –  змінила  кожного  із нас!

      24  лютого  2022  року  назавжди   розділило  життя  українців  на до та після.  О п’ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ.

      Викладачами   циклової   комісії  гуманітарних дисциплін  в рамках проведення  декади,  було    підготовлено  інформаційний  відеоряд  серед  здобувачів освіти  на тему: «Привіт, світе . Я – Україна».

     Під час  заняття  з дисципліни «Англійська мова» в БО-21, М-21 групах,  викладачкою Слободян С.Є. було  порушено  питання  незламності українського народу, який об’єднався  як ніколи. Кожен українець на своєму фронті самовіддано воює  за свою країну як волонтер, журналіст,  лікар, водій, митець тощо.  Було наголошено на світовій  підтримці України, що свідчить про  єдність країн- партнерів   щодо нашої  держави.  Здобувачі освіти мали можливість переглянути  відеоролик.

    На  виховній годині  в  академічній групі В-21,  викладачка  історії  Куспис О.І.  розкрила основні питання  історичних подій, а саме боротьбу   українських  патріотів, курсантів- гімназистів  у бою під Крутами 1918 року , проводячи паралелі з сучасністю.   Зокрема було   наголошено   на тому, що це був  перший етап боротьби  молодих людей за волю для Української держави в 20 – х рр. XX ст.

      Підхопивши  тему  патріотизму, самоідентичності   українців  як  нації,   демократичних  цінностей, на занятті з «Громадянської освіти» серед здобувачів  освіти  МБО-11 групи, викладачкою  історії   Карасьовою М.В. було  розкриті  основні аспекти  громадянської  позиції  української молоді  під час  Євромайдану  та Революції  Гідності.

      Студенти  БО-31 групи замислювалися над сутністю поняття  духовності, над своєю національною свідомістю, над глибиною свого патріотизму  під час заняття з дисципліни  «Основи філософських знань»,  на якому  викладач суспільних дисциплін Король М.О.   обговорив  важливе питання духовності  нашого народу в роки   війни, яка   торкнулася   кожного  українця.

      Головною метою  відеоряду, що підготували викладачі  гуманітарних дисциплін, було   показати і донести до молоді  те, що  війна стерла усі хиткі  кордони.  Світ  почув про Україну, як   сильну, єдину,  незламну державу. Відвагою, мужністю, стійкістю  українських  воїнів захоплюються всі.   Боремося і віримо в  Перемогу, яка обов’язково буде за нами!!!!