Голодомор  1932-1933-го років  – біль душі і пам’ять серця

    У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів, які відбулись в Україні у XX столітті. Наймасштабніший з них був у 1932-1933 роках. Це страшна трагедія в історії нашої держави. Невідома навіть точна цифра померлих від голоду. Щоб  не  повторилися  такі  події, ми  повинні  знати  і пам’ятати  про  них.

      Викладачі та здобувачі освіти Кіцманського фахового коледжу також не залишилися осторонь і  долучилися до  вшанування страшних  роковин Голодомору в Україні

    Проведено  годину  спілкування в ТЗВ- 21  групі  «Сила  пам’яті: говоримо про  Голодомор» –   куратор   Юлія Ружицька.

     Викладачкою  історії України, Ольгою Куспис  було  продемонстровано  здобувачам освіти спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти  не був – вшануй померлих від голоду!». Перегляд  мультимедійних презентацій «Минуле стукає в наші серця», «Пам’ятаємо, не забуваємо…».

      З нагоди пам’ятної дати  викладачкою Яною Козак було підготовлено  відеоряд, перегляд кінофільмів: «Спогади очевидців», «Жовтий князь», «Хлібна гільйотина», «Поводир». – Козак Я.Д.

      Мільйони життів українців забрав Голодомор 1932- 1933 років. Говорити з  молоддю  про такі страшні події складно, але необхідно. Ми маємо знати що відбувалося, розуміти причини подій 1932-1933 років  та  їхні наслідки.