ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-ОБЛІКОВЦІВ В ПСП “МАМАЇВСЬКЕ”

   25 жовтня 2016 року студенти відділення «Менеджмент і бухгалтерський облік» Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ, отримали можливість закріпити та поглибити теоретичні знання з дисциплін «Податкова система» та «Бухгалтерський облік» на практиці, відвідавши сільськогосподарське приватне підприємство «Мамаївське», що знаходиться в смт. Мамаївці Кіцманського району.

   Щиро і привітно зустріли студентів  відділення «Менеджмен і бухгалтерський облік» головний бухгалтер ПСП “Мамаївське” (у минулому випускниця Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ) – Зарубайко Оксана Михайлівна та бухгалтер з обліку матеріалів – Олійник Євгенія Денисівна.

   Оксана Михайлівна ознайомила студентів з господарством, зауваживши що ПСП «Мамаївське» – це сучасне підприємство, яке функціонує на засадах класичних економічних законів з використанням передового досвіду, новітньої техніки та неоціненного досвіду висококваліфікованих працівників. А також ознайомилися з системою ведення обліку та сплати податків; первинними документами та фінансовою звітністю підприємства.

DSC08573

DSC08570

DSC08566

DSC08544

DSC08540

DSC08538