До 31 річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила увесь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління…. Чорнобиль пред’явив нам суворий рахунок, який ми оплачуємо вже 31 рік своїм здоров’ям і здоров’ям наших дітей.

Студенти Кіцманського технікуму відділення «Бухгалтерський облік» групи БО-21 неодноразово цікавились проблемою Чорнобильської катастрофи. Під керівництвом викладача дисципліни «Основи екології» Царик Інни Володимирівни , користуючись різноманітними інформаційними джерелами, студенти даної групи провели невеличке дослідження даної проблеми. Зокрема були опрацьовані такі питання як характеристика Чорнобильської АЕС, хронологія подій в день катастрофи, ймовірні причини аварії і їх альтернативні версії, роль персоналу і керівництва в даних подіях , евакуація населення та ліквідація наслідків аварії,  вплив на здоров’я населення України, подальша доля АЕС.

Результатами дослідження студенти поділились на семінарському занятті присвяченому 31 річниці Чорнобильської трагедії. Також були переглянуті відео-матеріали про катастрофу, що підготували студенти групи Пеліховський Павло і Страчук Дмитро. Ліричні твори про трагедію зачитали Яворська Марина, Деркач Наталія та Олексюк Юлія.

Тож коли над Чорнобилем ніч розірвало,

Біля горла відчули ми ядерний ніж,

Сумно нам, що трагедія сталась,

Незрівнянна ні з чим, що було раніш…

Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС… А біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису.

1 (2)

2

3

4

5