День фізичної культури та спорту

       У ВСП «Кіцманський фаховий коледж закладу вищої освіти «Подільський державний університет» проведення Дня фізичної культури та спорту стало доброю традицією. Адже усім відомо, спорт – це сила, здоров’я та краса. Це джерело енергії, оптимізму та бадьорості духу. А здорове суспільство – це щасливе майбутнє нашої нації.. Цього річ до свята, яке відбулося 13 вересня, долучився Кіцманський ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Кіцманський ліцей».

      Студентів, викладачів, щиро привітав в. о. директора коледжу Іван Біляр. Він закликав студентів активно долучатися до спортивних секцій, які працюють на базі коледжу. А також побажав усім спортсменам, тренерам, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

     До нагородження були запрошені в. о. голови профспілкового комітету коледжу Анатолій Косменко та заступниці директора з навчальної роботи Світлана Слободян, з виховної роботи Наталія Курилюк. Вони побажали усім присутнім міцного здоров’я, наснаги, стійкості духу. А також ніколи не забувати, якою ціною ми зараз здобуваємо нашу свободу і незалежність.