День працівників освіти

         В першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого ВИКЛАДАЧА – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

       03 жовтня 2022 року, на заході з нагоди Дня працівників освіти з вітальним словом до викладачів  звернулися в.о.директора ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» Іван Георгійович Біляр та в.о. голови профспілкового комітету Анатолій Юрійович Косменко, які від щирого серця привітали присутніх зі святом та побажали натхнення, здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

       Також на заході відбулася церемонія нагородження з нагоди Дня працівників освіти та за багаторічну плідну працю грамотами Чернівецької районної військової адміністрації були нагороджені завідувачі відділень Косменко А.Ю. та Мамаєвська Л.О.;  Чернівецької профспілки працівників АПК – Томаш О.В., Ружицька Ю.В., Ласкович І.І.; Премією ім. Ю.Євтушенка – Дмитрюк В.Г.; Дирекцією та профспілковою організацією ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» Король Л.І., Марковський В.В., Савчук О.С., Моргоч Ю.І.

    Бути викладачем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, невтомна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.