UNICHECK – Сервіс перевірки на плагіат для найкращих результатів. Завдяки поєднанню надсучасних технологій та інтуїтивного дизайну, Unicheck допомагає підвищити якість оригінальних текстів, а не просто вказує на текстові збіги. Unicheck ― онлайн-інструмент для швидкої перевірки академічних робіт та будь-яких інших текстів на плагіат. Створений українськими розробниками у 2014, він може використовуватись онлайн або інтегруватись з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). Серед них – Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та інші.
https://www.plag.com.ua/ – сервіс превірки на плагіат у більш ніж 100 країнах.
https://skandy.co/ua – сервіс перевірки на плагіат онлайн для студентів, вчителів.
https://edubirdie.com/perevirka-na-plagiat – можливість перевірити плагіат онлайн безкоштовно без реєстрації. Доступ з ПК і смартфона. Щоб скористатися треба зайти на edubirdie.com, помістити текст в поле або завантажити файл і перевірити його. Інструмент перевіряє всі доступні онлайн-джерела, тексти і порівнює їх з роботою. Потрібно декілька хвилин для отримання відповідного звіту про поширеність плагіату в тексті і список джерел в Інтернеті, які містять такі самі слова, словосполучення чи речення. Не унікальні елементи будуть підкреслені.
https://www.plagium.com/ – обмеження 1000 слів. Є можливість проаналізувати свої документи Google за допомогою Plagium за посиланням.
https://www.duplichecker.com/ – безкоштовно – обмеження 1000 слів.
https://plagiarismdetector.net/ – безкоштовно – обмеження 1000 слів.
http://plagiarisma.net/ – без реєстрації обмеження 2000 слів, кожне речення повинно складатися як мінімум із 4 слів та 30 символів. Щоб позбавитися всіх обмежень – Зареєструйтесь, це безкоштовно. Відповіді на поширені запитання за посиланням: FAQ.
https://plagiarismcheck.org/ – безкоштовно 1 сторінка.
https://www.plagtracker.com/ – безкоштовно – обмеження 5000 слів. Відповіді на поширені запитання за посиланням: FAQ.
https://www.plagscan.com/ – безкоштовно – пробний період.