29 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ», відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2022 року №805.
Атестація викладачів коледжу – це процес оцінки професійної кваліфікації педагогічного працівника, визначення рівня професійної компетентності викладача, його готовності до виконання професійних завдань та удосконалення викладацької діяльності, особливо в теперішніх умовах воєнного стану.
Атестацію в 2024 році проходили 8 педагогічних працівників. Відповідно до затвердженого Графіка роботи, атестаційна комісія впродовж навчального року вивчала педагогічну діяльність викладачів, що атестуються. Голови циклових комісій та члени атестаційної комісії відвідували показові заняття викладачів, перевірили стан навчально-методичного забезпечення дисциплін, ознайомилися з інформацією про участь викладачів у роботі методичних об’єднань, науково-практичних конференцій, фахових конкурсів та з методичними напрацюваннями за міжатестаційний період.
Необхідною умовою проходження атестації є підвищення кваліфікації педагогічними працівниками у порядку, визначеному законодавством. Всі педагоги, що атестувалися, своєчасно та в повному обсязі пройшли підвищення кваліфікації.
За наслідками атестації підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист»: Сорохан Аліні Іванівні, Антощук Ганні Олександрівні, Козію Олегу Володимировичу; підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач-методист»: Мамаєвській Людмилі Олександрівні; підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»: Карасьовій Мар’яні Василівні, Кушніру Олексію Валентиновичу, Федорюку Богдану Вікторовичу; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»: Король Лесі Іванівні.
Вітаємо викладачів коледжу з проходженням атестації і бажаємо їм міцного здоров’я, мирного неба над головою, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але необхідній справі формування особистості майбутніх фахівців та не зупинятися на досягнутому.
Нагадуємо, що міжатестаційний період – не час відпочинку, а мотивація до фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.