21 березня у групах І-ІV курсів відділення №1 спеціальності «Геодезія та землеустрій» відбулася виховна година онлайн «Професія, що об’єднує горизонти, людей і землю». Виховну годину приурочили до Дня землевпорядника, який в Україні відзначають у березні.
Куратори відділення Томаш О.В. (куратор групи ТЗ-11) та Гуцуляк О.О. (куратор групи ТЗ-31), які і підготували виховну годину, мали на меті привітати всіх тих, хто безпосередньо пов`язаний з цим видом діяльності, а у нашому навчальному закладі тих, хто знайомить з цією професією (колеги-викладачі) та тих, хто знайомиться з нею (студенти).
Куратори нагадали, що у страшний і жахливий час проходить юність наших студентів! Жорстока війна позбавила усіх елементарних людських потреб, позбавила домівок, позбавила Батьківщини, але найжахливіше і найстрашніше – позбавила життя мирних людей, дітей і наших дорогих воїнів, які мужньо нас захищали і продовжують захищати. Студенти-випускники спеціальності теж не залишилися осторонь національних проблем. Вони мужньо боряться за незалежність і волю нашої країни. Костащук Костя, Кардинал Сергій, Цимбалюк Богдан, брат першокурсниці Пелешатої Вікторії Олександр Корінець, батьки Шевчика Юри, Харабаровича Любомира. На жаль, є вже і втрати: 19 березня у Кіцмані похоронили Турчинського Сергія, раніше загинули Колодій Руслан, Чобан Сергій… Перед тим, як розпочати безпосередньо виховну годину, присутні вшанувати пам’ять солдатів, які пожертвували своїм життям задля нашого спокою, хвилиною мовчання…
Далі ведучі презентували роботу про значення слова «студент», історію перших вищих навчальних закладів світу, історію виникнення Кіцманського коледжу, історію створення відділення «Землевпорядкування», познайомили присутніх з тими людьми, хто починав свій педагогічний шлях саме на цьому відділенні.
Спогадами про свої студентські роки, які неможливо ніколи забути, поділилися викладачі коледжу.
Куратор І курсу Томаш О.В. представила тих, хто вже ІІ семестр гідно носять горде звання «Студент-першокурсник» коледжу, спеціальності «Геодезія та землеустрій».
Зі своїми викладачами ТЗ-11 група знайомилася через світлини, з яких створили фільм ще на початку І семестру:
Ведучі запропонували влаштувати невеличкі випробування студентам, підготувавши ряд каверзних, цікавих та смішних запитань. Курйозні відповіді дещо підняли усім настрій.
Землевпорядник, як і будь-який фахівець, має своє технічне обладнання – прилади, якими він користується. Інтерактивною вправою запропоновано було спробувати упізнати своє приладдя.
На виховній годині були присутні викладачі, які читають на відділенні спеціальні предмети, та студенти-старшокурсники. Їм було доручено познайомити ТЗ-11 з майбутньою професією. Галина Володимирівна Козій упоралася на відмінно зі своїм завданням: поділилася своїми міркуваннями, коментарями випускників коледжу, оцінками експертів.
Наостанок ведучі щиро побажали усій нашій Україні і її людям насамперед Перемоги у цій жахливій і несправедливій війні, мирного усім неба, врешті вже спокійного без щоденних тривог і втрат життя, щоб усі солдати повернулися до своїх родин живими та неушкодженими, а усі студенти – до місць свого навчання!