Поряд з навчально-виховним процесом, виховання студентів відбувається і в позанавчальний час, через гуртки художньої самодіяльності, студентські клуби за інтересами, бібліотеку, спортивний клуб, органи студентського самоврядування. Особливістю цього напрямку виховної роботи є його планомірний і змістовний характер організації виховних заходів. Саме через них розвивається духовність, художньо-естетична культура, реалізуються творчі можливості студентів.
Студенти першого курсу МБО-11 групи спеціальності” Облік і оподаткування”, “Менеджмент” разом з завідувачем відділення № 2- Петракович В.Ю., та куратором групи Карасьовою М.В. відвідали Чернівецький драматичний театр імені Ольги Кобилянської, переглянувши виставу (трагікомедію) “Кайдашева сім’я” відомого класика української літератури Івана Нечуя-Левицького.
Знайомлячись із драматургією ІІ половини 19 століття, наші студенти зрозуміли, що таке театр, побачили, як відбувається дійство на сцені, відчули атмосферу глядача, оцінили гру акторів, стали співучасниками всіх подій, що проходили під час вистави.
Дійство тривало 2 години, але це все відбувалося на одному диханні.
Всю помпезність створювали масові сцени: костюми,пісні і, звичайно, гра акторів. Навіть не можна визначити, хто грав краще: всі виконували свої ролі пречудово, і саме тому у кожного глядача сіяла посмішка на обличчі, а їхні оплески вдячності лунали все голосніше та голосніше.
По закінченню вистави вдячні глядачі довго не хотіли відпускати артистів зі сцени, аплодуючи їм стоячи.
Ми всі одержали масу задоволення від вистави, бо доторкнулися до живого театру, побували в його аурі, вдихнули театрального повітря, відчули таємничість глибше пізнали історію свого народу, розширили знання про звичаї та побут України.