Студенти Кіцманського коледжу ПДАТУ мають змогу виграти грант 10 тис. грн на своє навчання

Запрошуємо  студентів взяти участь в соціальному проекті Scholarship в Україні та виграти грант 10 000 грн на сплату одного року навчання в вашому коледжі.
Це головний приз. Для студентів, які посядуть 2-е й 3-є місця – заохочувальні призи в розмірі 2000 грн та 1000грн.

Подати заявку та ознайомитися з умовами конкурсу і темою для написання роботи можна на сторінці грантонадавача за посиланням https://deltabank-online.com.ua/grant-college/ .

Основна мета проекту Scholarship в Україні для коледжів – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз.

Ми вже провели 2 конкурси для українських ВНЗів. З результатами проведення конкурсів та переможцями можна ознайомитися на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/.

Нас багато  хто підтримав інформаційно: ЗМІ, деякі міські та обласні ради, ВНЗ.  Але, на жаль, не всі ВНЗи допомогли з поширенням інформації серед своїх студентів.

Маємо надію, що викладачі Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету повірять в конкурс і в своїх студентів та допоможуть їм скористатися цією можливістю.

Будемо вдячні за співпрацю!

Якщо треба підготувати текст новини – ми підготуємо.

З повагою,
Юлія Валуєва

konkurs