Зустріч з медичними працівниками

    Життя сучасної людини, звичайно, стала більш комфортною і зручною, ніж раніше. Технічний прогрес помітно полегшив нам життя: транспорт, який нас довозить до потрібного місця, побутова техніка, яка все робить за нас. Нам навіть не треба напружувати своє тіло, щоб щось зробити – досягнення технічного прогресу все роблять за нас. Таким чином, наше тіло, яке більшу частину часу перебуває в спокої, починає втрачати свою легкість і гнучкість.

     Основні показники гіподинамії – обмеження рухової активності організму недолік руху, мала навантаження на м’язи. Для повноцінної роботи організму необхідна активність, а також рух, навантаження на м’язи, насичення киснем. Саме це потрібно організму для стабільної роботи, і саме це є запорукою гарного самопочуття і міцного здоров’я людини.

    Гіподинамія – хвороба сучасної людини.     Саме  темі “Гіподинамія – хвороба сучасної цивілізації” був присвячений виступ лікаря підросткового кабінету Гурай Оксана Ростиславівна. Вона розповіла про гіподинамію і її наслідки.

   Медсестра підросткового кабінету Бока Богдана Іванівна виступила перед студентами з лекцією на тему “Здоров’я та шкідливі звички”.

изображение viber

изображение viber.jpg 2