З Україною в серці

   Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно і тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне  життя.

   Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.

   Свідками подій, які відбуваються в зоні АТО, стали жителі Кіцманщини Бойда Віталій Юрійовим та Мироник Юрій Іванович. Саме травневі свята принесли зустріч із ними сьогоднішнім студентам під час виховної години мужності «З Україною в серці». Воїни розповіли студентам про нелегкі бойові будні, умови життя, продемонстрували фото з зони подій, показали засоби особистого захисту, свої військові обладунки, а також дали можливість всім бажаючим відчути їх вагу на собі.

   Їх емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.

   Студенти груп ПВ-21 та МБП-11  привітали дорогих гостей цікавою  програмою, яку підготували під керівництвом кураторів Костинюк Сніжани Василівни та Пілат Ірини Василівни. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нас. Тільки тепер ми, напевно, усвідомили, що означають такі звичайні слова як незалежний, вільний. Усвідомили, як це бути справжніми патріотами, яке велике значення мають слова нашого гімну, який рідний і дорогий нам наш синьо-жовтий прапор. Це пробудження свідомості, і воно сколихнуло всю Україну від наймолодшого до найстаршого.

   Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

P_20160418_091448_1_p

P_20160418_093744_1_p

P_20160418_091743_1_p