Відкрите засідання гуртка «Цивільного права та процесу»

   Однією з головних особливостей підготовки студентів у Кіцманському технікумі Подільського ДАТУ є не лише оволодіння системою теоретичних знань, а й тісний її зв’язок з життям, з конкретними особливостями майбутньої практичної діяльності.

   З метою підтримки молодих спеціалістів-правників, які навчаються у технікумі і прагнуть удосконалювати та поглиблювати свої знання в юриспруденції, Кіцманський районний суд завжди готовий надати практичну допомогу у здобутті якісної, ґрунтовної та конкурентоспроможної освіти, підвищенні рівня їх професійної підготовки.

   Тому для наближення теоретичної підготовки до практичної, кращого засвоєння вивченого на лекціях матеріалу студенти відділення «Правознавство»  технікуму проводять свої практичні заняття, засідання предметних гуртків у приміщенні Кіцманського районного суду.

   Так, 26 квітня 2016 року група студентів та викладач відділення Костенюк Сніжана Василівна провели відкрите засідання гуртка «Цивільного права та процесу» в суді. Вони були присутніми у судовому засіданні під час розгляду цивільної справи про позбавлення батьківських прав. Головуючою на засіданні була суддя Кіцманського районного суду Олексюк Тетяна Іванівна.

Приємно вражені від почутого й побаченого, студенти і їх викладач висловили подяку та сподівання подальшої співпраці.

_DSC4715

 

_DSC4713

 

_DSC4710