Невід’ємною частино навчально-виховного процесу – є гурткова робота. У Кіцманському коледжі відбулось спільне засідання гуртків “Історико-етнографічного” та “Економіст”, керівниками яких є викладачі Карасьова М.В і Мамаєвська Л.О. Керівники гуртків поєднали гуманітарний і економічний напрями та знання студентів з історії та економіки. Дві групи гуртківців працювали під такими назвами: студенти групи ТР-31 – “Історики”, а студенти групи БО-21- “Дослідники”.
Тема засідання була дуже актуальною ” Гроші у нашому житті”.
Мета заходу: ознайомити студентів з поняттям “гроші”, з основними елементами грошової культури. Розширити знання про історію виникнення грошей, їх зміни в різні історичні епохи, про історію впровадження гривні, розвивати у молоді пізнавальний інтерес, вміння узагальнювати, робити висновки. Виховувати дбайливих господарів у вирішенні своїх грошових питань.
Серед гостей були присутні: керівник відділення “Приват-Банк “- Мельничук С.І., завідуюча “Економіко-правового” відділу Король Л.І. і відділу “Агроземлевпорядкування” Іванцин С.Є., заступник з виховної роботи Худик Л.С. викладачі коледжу Мироник О.І. та Баєтул Г.М.
В ході проведення заходу студентка ТР-31 групи Шереняк М . зачитала поезію про гроші. Царик К. студентка БО-21 групи заспівала пісню “Наша гривня”. Між викладачами та студентами було проведено ігри: “Продовж прислів’я”, “Грошовий пазл”, “Чорна скринька”. Під час інформаційно-пізнавальної години було використано відеоматеріали, мультимедійну презентацію. Студенти старшокурсники ознайомили всіх присутніх з власними дослідження у рубриці “Грошові знаки різних держав” та “Про що “говорять” гроші”.
Варто зазначити, що керівник відділення “Приват-Банк” – Мельничук С.І. досить докладно розповів студентам про елементи захисту грошей.
Під час засідання гуртка всі присутні не тільки ознайомилися з історією виникнення грошей, але й переконалися в тому, що гроші не замінять доброго ставлення друзів, рідних та оточуючих людей. Добре мати гроші, але ще краще їх витрачати на добрі справи.
На заключному етапі керівники гуртків Карасьова М.В. та Мамаєвська Л.О. побажали студентам наступне: чим би ви не займалися в майбутньому, ким би ви не стали, подорослішавши, всі ви повинні визнати, що є речі, які ціни не мають. Це – здоров’я, любов близьких, повага оточуючих людей, гарний настрій і бажання жити не заради грошей! Не забувайте, багатство визначається не тим, скільки грошей ви заробляєте, а тим, наскільки добре ви можете прожити на зароблені гроші; ведіть облік своїх грошей, не витрачайте грошей більше, ніж заробляєте; частину зароблених грошей відкладайте.