Відкрите заняття з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка»

    4 листопада в групі ОВ-21  проведено відкрите заняття з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Робота з антивірусними програмами: використання лікуючої утиліти Dr.Web CureIt!, налагодження антивірусного захисту, встановлення ESET NOD32 Antivirus» (викладач – Кушнір Олексій Валентинович).

    Мета заняття:  “Ознайомлення студентів з інтерфейсом та способами застосування сучасних антивірусних програм, набуття практичних навиків перевірки файлів та папок на локальних та змінних носіях, лікування заражених та видалення небезпечних об’єктів, а також налагодження антивірусного захисту ПК”.

    Під час заняття студенти закачували безкоштовну лікуючу утиліту Dr.WebCureIt! з офіційного сайту програми Dr.Web, за допомогою якої перевіряли як локальні диски комп’ютера, так і зовнішні носії – флешки та дискети. При виявленні заражених об’єктів – навчалися знешкоджувати віруси засобами даної утиліти. Крім того, студенти вчилися налагоджувати антивірусний захист ПК – встановлювали антивірусний програмний комплекс ESET NOD32 Antivirus.

   Зміст і послідовність виконання завдань лабораторної роботи було наведено в інструкційних картках та додаткових інструкціях з ілюстраціями. Студенти оформили робочі записи в зошитах і на основі отриманого досвіду зробили висновки щодо виконаної роботи та отриманих знань.

   Демонстрація комп’ютерної презентації з відповідним інформаційним наповненням дозволила підкреслити важливість даної теми, а використання програм дистанційного контролю – покращити та урізноманітнити процес навчання.

   На занятті були присутні викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін, зав. відділенням менеджменту та бух. обліку Король Л.І., а також методист Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ – Король Микола Орестович.

Image00004

 

Image00011

Image00009

Image00008

 

Image00003

Image00002

Image00001

Image00012

Image00014