Увага всім! Повітряна тривога!

     Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя рідних і близьких?  Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної  ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?

     І в суспільстві, і в закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.

     У закладах освіти передбачене тренування щодо евакуації учасників освітнього процесу не рідше одного разу на пів року та проведення Дня цивільного захисту та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах освіти. 

      Відновлюючи навчальним процес в форматі очного навчання та в рамках місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності, в нашому коледжі проведено практичні тренування щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації учасників освітнього процесу в укриття за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім», «Повітряна тривога».

     На нашу думку, навчальні тренування дуже важливі, оскільки дають можливість навчати здобувачів освіти поведінці і порядку дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях.