Студентська конференція «Інновації в сучасній науці аграрного сектору та землеустрою»

     Днями,  31.03.2022р.,  у ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет»  відбулася об’єднана студентська конференція здобувачів освіти спеціальностей «Геодезія та землеустрій», “Агрономія” (ОПП «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та «Виробництво і переробка продукції рослинництва») на тему: «Інновації в сучасній науці аграрного сектору та землеустрою».

 

        З доповідями  виступили студенти коледжу:

  1. Чифурко Віталій, студент групи ТР-41. Тема: «Агроном – це професія майбутнього». Керівник – Курилюк Наталія Володимирівна.
  2. Солоненко Віктор, студент групи ТО-21. Тема: «Землеробство – основа агрономії». Керівник – Семенюк Василь Олексійович.
  3. Пукало Надія, студентка групи М-31.  Тема:  «ГМО в сільському господарстві». Керівник – Біблюк Любов Іванівна.
  4. Подлабухов Андрій, студент групи ТО-31. Тема: «Інноваційний розвиток у рослинництві». Керівник – Петракович Валентина Юліанівна.
  5. Романко Сергій, студент групи ТР-41. Тема : «Сучасна технологія вирощування озимого ріпака на насіння». Керівник – Пастух Микола Степанович.
  6. Магус Ірина, студентка  групи ТЗ – Тема: «Дослідження проблеми державної реєстрації земельних ділянок при виявленні їх накладок з суміжними ділянками». Керівник – Козій Галина Володимирівна.
  7. Николайчик Ігор, студент групи ТЗП-11. Тема: «Дрони – очі сучасної війни». Керівник – Антощук Тетяна Іванівна.

      Усі доповіді супроводжувалися цікавими презентаціями. Присутні на конференції викладачі активно обговорювали зі студентами їх доробки, ставили питання, рекомендували ідеї та напрямки для подальших наукових досліджень. Всім учасникам конференції будуть вручені сертифікати, що засвідчують їх участь у конференції.

     З заключним словом виступила завідуюча відділення №1 Мамаєвска Людмила Олександрівна. Вона звернулася до присутніх з словами подяки за цікаві доповіді, зазначивши те, що бути в курсі новинок в галузі аграрних наук, є необхідною умовою для успішного конкурування наших випускників на ринку праці.