Символ нації – національний прапор

   В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України , з метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотеці  Кіцманського технікуму ПДАТУ  протягом серпня – вересня діють тематичні експозиції. В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

   Цього тижня викладачем  історії та суспільно- політичних дисциплін  Карасьовою М.В.  було   проведено інформаційно-просвітницку  політгутірку із виховання патріотизму і поваги до державних символів України. Зокрема,  студенти І- ІІ курсів відділення ”  Агротехнології  , група  ТР- 21,  та група – ТЗП-11 відділення  ”  Землевпорядкування “, та ”  Правознавства ”  брали активну участь в конкурсі рефератів  на тему ” Символ нації – національний      прапор”  .

   В своїх  роботах  студенти наголошували, що Державний прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності, тому для України як держави, яка має давнє історичне коріння і прагне стати повноправним членом Європейського Союзу, природним має бути вияв пошани до своєї національної  символіки, а саме до прапора.                                                                                                                                                                  20160907_100001

20160907_100035

20160907_104809

mh2KAVj2kKI