Поєднання теорії з практикою

      Згідно навчального плану з дисципліни «Виконавче провадження» , яка вивчається студентами четвертого курсу відділення «Правознавство» передбачено практичні заняття.

         22 березня 2017 року під керівництвом викладача юридичних дисциплін Савчук Валентини Іллівни для студентів групи ПВ-41 було  проведено практичне заняття у Кіцманському відділі державної виконавчої служби  територіального  управління юстиції в Чернівецькій області (далі – ВДВС). Заступник начальника ВДВС Сплавська Ірина Корніївна (випускниця технікуму відділення «Правознавство») розповіла студентам новели, які введені в діяльність виконавчої служби згідно Законів України «Про виконавче провадження» та «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів », які введені в дію з 5 жовтня 2016 року.  Сплавська І.К. відповіла на всі запитання студентів про порядок прийняття на посаду державного виконавця у  ВДВС, розмір заробітної плати, повноваження  спеціалістів виконавчої служби.  Також наш випускник старший державний виконавець Мельничук Степан Миколайович поділився із студентами з цікавими історіями, які були в його практиці під час виконання виконавчих дій. Петрюк Оксана Василівна, головний спеціаліст – державний виконавець (наша випускниця) ознайомила студентів із документами виконавчих проваджень   та роз’яснила студентам процедуру оформлення постанов про відкриття, закінчення виконавчого провадження та інших документів.

         Зустріч з фахівцями  виконавчої служби дала можливість студентам краще засвоїти теоретичний матеріал з дисципліни «Виконавче провадження».

викон.